Więcej

Budowanie wizerunku i komunikacja

Wizualizacja firm, tworzenie Corporate Identity, projektowanie wzorów przemysłowych, komunikacja …

Więcej

Inne Usługi

Wkrótce…

Więcej

Outsourcing procesów biznesowych

Obsługa korporacyjna spółek i grup kapitałowych, organizacja i zarządzanie procesami, obsługa zatrudnienia i wynagrodzeń, obsługa transakcji kapitałowych oraz obsługa innych procesów według potrzeb klientów…

Więcej

Towary handlowe

Oferta handlowa, zapraszamy do naszego sklepu internetowego…

Więcej

Transport Spedycja Logistyka

Transport/spedycja zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym…

Więcej

Usługi zarządzania

Zarządzanie przedsiębiorstwami spółek, zarządzanie wybranymi procesami biznesowymi…

Więcej

Wsparcie wiedzą

Doradztwo, projektowanie systemów zarządzania, opracowania strategiczne i dokumentacje, analizy i optymalizacja kosztów, pozyskiwanie finansowania, ekspertyzy, audyty spółek…

O FIRMIE

YVENYA jest organizacją świadczącą usługi najwyższej jakości w oparciu o zasady przejrzystości i uczciwości w działaniu. Naszym głównym przedmiotem działalności jest świadczenie usług wsparcia dla biznesu w zakresie obsługi procesów biznesowych [Buisiness Process Outsourcing] oraz wsparcia wiedzą [Knowledge Process Outsourcing], a także działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biur.
Ofertę kierujemy do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do wielkich organizacji gospodarczych, takich jak koncerny, holdingi i grupy kapitałowe, jak również do firm działających na rynkach lokalnych i przedsiębiorstw rodzinnych. Oferta skierowana jest również do instytucji państwowych i jednostek samorządów terytorialnych, która obejmuje także wykonywanie ustawowych obowiązków w zakresie audytów wewnętrznych i kontroli zarządczej.

Zatrudniamy oraz współpracujemy z kadrą i specjalistami, posiadającymi wysokie kwalifikacje i umiejętności, odpowiednie do zakresu wykonywanych zadań, których wyróżnia wysoka odpowiedzialność za słowo i działania zgodne z ustalonymi standardami oraz etyką zawodową.
Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Promujemy i wspieramy działania proekologiczne i prospołeczne, współpracując z wybranymi fundacjami i organizacjami społecznymi.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą Firmą, która na rynku polskim działa już od 2006 roku, a jej historia sięga swoimi początkami końca lat osiemdziesiątych.

Generic placeholder image

Czysty zysk

Współpracując z Nami unikają Państwo kolejnych kosztów w firmie. Rozliczenie na zasadzie success fee.

Terminowość

Gwarantujemy szybkość i sprawność działania

Przejrzyste zasady

Każde ze zleceń poprzedzamy rozmową i objaśnieniem warunków umowy. Tak, by przedstawić państwu jasne i klarowne warunki wpółpracy.

Dopasowanie

Jesteśmy elastyczni i gotowi na współpracę u nas lub u Państwa w siedzibie.

Raport

Każde z wykonanych przez nas zleceń zakończone jest raportem, w którym przedstawiamy wyniki naszej pracy.